Prodej pozemku bydlení, Popovice

 • ID:

 • 36038

 • Cena za m2:

 • Cena na vyžádání

 • Cena:

 • 27 810 000 Kč 

 • Nabídka:

 • Prodej

 • Skupina:

 • Bydlení

 • Okres:

 • PDF:

 • Hodnocení:

 • 4.7 Z 5 ( 71 Hodnocení )

Home Real Estate v zastoupení majitele nabízí k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 7181m2, který se nachází v obci Popovice, okres Praha-východ, část města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Do centra Prahy dostanete za pouhých 25 minut autem.

Popovice je vesnice v okrese Praha-východ, část města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Nachází se 3 km na západ od Brandýsa nad Labem. Vesnicí protéká Vinořský potok. Je zde evidováno 56 adres. Předmětná nemovitost se nachází v podstatě v centrální části obce při hlavní obecní komunikaci. Okolní zástavbu tvoří obdobné původní zemědělské usedlosti, popř. novostavby RD. V místě je základní občanská vybavenost, rozšířená je pak v Brandýse n. L. Lokalita je obsluhována linkami autobusů MHD a PID. Praha je hromadnou dopravou dostupná do 40min. V blízkosti obce prochází silnice druhé třídy č. 610 na trase Praha (Kbely) - Turnov. Praha je autem dostupná do 15 minut.

V současnosti se na předmětné parcele nachází stavba pro bydlení č.p. 3 a příslušenství stavby hlavní v podobě skladů, chlévů a kolen. Svým charakterem se jedná o bývalou zemědělskou usedlost. Parcela je rovinatá, kompletně oplocena, resp. od okolních staveb odstíněna budovami a napojena na NN a vodu. Kanalizace je řešena do jímky.

ÚP:
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav má vydaný platný územní plán po změnách, podle kterého se pozemek stp. č. 7/1 v k. ú. Popovice u Brandýsa nad Labem nachází v zastavěném území v ploše s rozdílným způsobem využití SV/1 – smíšené obytné – venkovské se stanovenými podmínkami funkčního využití a prostorového uspořádáni území.

- hlavní je využití zejména pro bydlení v rodinných domech s doplňkovými službami a chovatelstvím,
- přípustné využití: na stavebních pozemcích je možné umisťovat i drobné a jednoduché stavby pro chovatelství a podnikatelskou činnost, maloobchod, veřejné stravování a nerušící výrobní3 činnosti, zahradnictví, ubytování menšího rozsahu, parkové úpravy prostranství a veřejná zeleň, nezbytné plochy pro dopravu a technickou vybavenost,
- podmíněně přípustné využití: administrativní, komerční a výrobní objekty, za předpokladu, že plošně nepřesáhnou více jak 30% výměry plochy,
- nepřípustné využití: objekty a zařízení zhoršující kvalitu životního prostředí (např. kapacitní výroba a skladování, velkoobchod, koncentrovaná živočišná výroba, asanační služby, dopravní zařízení s negativním dopadem na okolí – čerpací stanice PHM apod.).
ÚP pro dotčené území stanovuje podmínky prostorového uspořádání relevantní k tomuto záměru, které je potřeba dodržovat:
- maximální zastavěná plocha stavebního pozemku: 40%
- minimální zastoupení zeleně na stavebním pozemku: 40%
- maximální výška zástavby 10,5 m

Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě (elektřina a voda).

V městě Brandýs nad Labem je kompletní občanská vybavenost: praktický lékař, dětský lékař, zubař, MŠ, ZŠ, obchodní centrum, několik restaurací, sportoviště, tenisové kurty v lesoparku Houštka, Zátopkovy běžecké trati v Boleslavských lesích, jezdecký klub, cyklostezky, turistické trasy, koupaliště - Proboštská jezera a další...

Přímo v Brandýse nad Labem je několik obchodních řetězců: tři Penny Markety, Kaufland a v Průmyslové ulici Tesco a Lidl. Ve městě je i několik benzinových pump.

Celková cena: 27.810.000,- Kč

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže. Rádi se Vám budeme věnovat!

Nebo kontaktujte nás

Department #3 Sales