Invalidovna | ID: 11389

Cena pronájmu
Od 19 000 Kč
Lokalita
U Sluncové 664/1a, Praha
Dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk
Kolaudace
Počet bytu

Popis:

Rezidence „Invalidovna“ se nachází v klidné části Prahy 8, a je velmi populární. Rezidence nabízí 90 nových bytů 1+kk až 3+kk, každý z nich je plně vybaven luxusním nábytkem. V apartmánech je rovněž pračka, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice a TV s programy v češtině, angličtině, ruštině a italštině. Rezidenti mají možnost připojení na internet. V rezidenci Invalidovna můžete rovněž využít garáže a vlastní parkoviště, a také je zde zajištěno všechno pro pohodlí a bezpečnost obyvatel.

Do centra Prahy se dostanete za pouhých 7 minut, a stanice metra Invalidovna se nachází ve vzdálenosti 400 metrů. Nedaleko odtud najdete mateřskou školu, základní školu, univerzity, sportovní hřiště, městskou knihovnu, lékárnu, poštu a banky.

V blízkosti se nacházejí nákupní centra a kina, je zde také bohatý výběr různých restaurací a kaváren – každý najde něco podle své chuti. A jen pár minut chůze od domu najdete zelený park Vítkov, kde budete moci prožít příjemné hodiny s rodinou nebo přáteli. Karlín je výborné místo pro ty, kteří chtějí žít v blízkosti centra města, mít aktivní životní styl, ale také žít v klidném prostředí s možností aktivního odpočinku.

Mapa