Albertov | ID: 11323

Cena pronájmu
Od 22 000 Kč
Lokalita
Horská 2105/2a, Praha
Dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Kolaudace
Počet bytu

Popis:

Rezidenční areál „Albertov Rental Apartments“ se nachází v malebné a romantické části centra Prahy v těsné blízkosti historické památky Vyšehrad. V bezprostřední blízkosti se nachází tramvajová zastávka „Albertov“, která umožňuje rychlé spojení do centra města, přibližně čtyři minuty. Dále zde najdete i nejbližší stanici metra Karlovo náměstí (linka B) nebo Vyšehrad (linka C).

Uzavřený a bezpečný areál nabízí celkem 269 moderních, kompletně zařízených, komfortních bytů v 6 samostatných budovách o 3 až 7 nadzemních podlažích. Součástí areálu jsou také podzemní garáže.

Veškeré byty zařízeny moderním designovým nábytkem, kvalitními dřevěnými podlahami s podlahovým topením. Postele jsou vybaveny komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. Kuchyňě jsou zařízeny moderními spotřebiči: sklo-keramickou varnou deskou, digestoří, myčkou nádobí, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou a lednicí. Dostatek úložného prostoru ve vestavných skříních.

Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustu českých a zahraničních kanálů, rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí. Neomezené návštěvy hostů, vlastní sauna, podlahové vytápění a mnoho dalšího.

Mapa