Rezidence „Albertov“

Cena pronájmu
Cena prodej
Od
Lokalita
Horská, Praha
Dispozice
Kolaudace
Počet bytu
0

Popis:

Rezidenční areál „Albertov Rental Apartments“ se nachází v malebné a romantické části centra Prahy v těsné blízkosti historické památky Vyšehrad. V bezprostřední blízkosti se nachází tramvajová zastávka „Albertov“, která umožňuje rychlé spojení do centra města, přibližně čtyři minuty. Dále zde najdete i nejbližší stanici metra Karlovo náměstí (linka B) nebo Vyšehrad (linka C).

Uzavřený a bezpečný areál nabízí celkem 269 moderních, kompletně zařízených, komfortních bytů v 6 samostatných budovách o 3 až 7 nadzemních podlažích. Součástí areálu jsou také podzemní garáže.

Veškeré byty zařízeny moderním designovým nábytkem, kvalitními dřevěnými podlahami s podlahovým topením. Postele jsou vybaveny komfortními anatomickými matracemi vhodnými i pro alergiky. Kuchyňě jsou zařízeny moderními spotřebiči: sklo-keramickou varnou deskou, digestoří, myčkou nádobí, elektrickou troubou, mikrovlnou troubou a lednicí. Dostatek úložného prostoru ve vestavných skříních.

Pro zábavu Vám poslouží televize se satelitem se spoustu českých a zahraničních kanálů, rychlé wi-fi připojení k internetu je samozřejmostí. Neomezené návštěvy hostů, vlastní sauna, podlahové vytápění a mnoho dalšího.

Počet volných bytu:
 apartments for sale
 apartments for rent

Mapa

podobné nabídky