U Zvonařky | ID: 15022

Cena pronájmu
Od 25 000 Kč
Lokalita
U Zvonařky, Praha
Dispozice
2+1
Kolaudace
Počet bytu

Popis:

Komplex „Zvonařka“ se nachází v centru města na Královských Vinohradech, a nabízí jednu z nejlepších variant pro ubytování v Praze, v klidné a tichém místě s dobrou dostupností. Na Václavské náměstí stačí 15 minut chůze. Stanice „Náměstí Míru“ (linka A) a I. P. Pavlova (linka C) se nachází 7 minut chůze.

Luxusní, vybavené apartmány, kryté bazénem s protiproudem, splňují ty nejpřísnější nároky na moderní, nadstandardní bydlení a je nabízen k dlouhodobému pronájmu. Rezidenti mohou kromě výhod komplexu využívat služeb přilehlého hotelu „Le Palaise“ s wellness centrem, který je součástí komplexu. Byty s dispozičním řešení od 1+kk až po 5+kk o rozloze od 30 do 120 m2. Byty mají k dispozici balkon, terasu nebo zimní zahradu, v přízemí jsou předzahrádky. Ke každému bytu přísluší minimálně jedno parkovací stání a také sklepní kóje.

Vysoký standard vybavenosti. Uzavřený střežený areál s nepřetržitou službou na recepci. Obrovským benefitem zdejšího rezidenčního bydlení je úklid apartmánů 1x týdně.

Mapa