Sacre Coeur | ID: 14953

Cena prodej
Od 5 700 000 Kč
Lokalita
Švédská, Praha
Dispozice
Kolaudace
Počet bytu

Popis:

Rezidence „Sacre Coeur“ se nachází na Praze 5, v ulici Švédská. Je to elegantní stavba, která se vyznačuje originálními řešeními a pro znalce moderní architektury bude velmi zajímavá.

Na 8 podlažích najdete 103 byty s dispozicí 1+kk až 5+kk a to o rozloze od 43 do 217 m2. Některé byty mají k dispozici zahrádku, a terasy mezonetových bytů nabízí úchvatný výhled na Vyšehrad, Barrandov a Prokopské údolí.

Projekt „Sacre Coeur“ získal prestižní titul „Projekt roku 2012“, a tento status rezidence udržuje dodnes. Kvalitní nábytek, dřevná podlaha, podlahové vytápění v koupelnách, vysokorychlostní internet a digitální televize – to vše přispívá k atraktivitě rezidence. Rodiny s dětmi jistě ocení přítomnost dětského hřiště a recepce s kamerovým systémem, který funguje 24/7.

Nedaleko od rezidence se nachází stanice metra Anděl, a tato čtvrť nabízí aktivní život. Je to nedaleko centra města, má výbornou dopravní dostupnost, širokou síť obchodů, restaurací a kaváren. K rezidenci „Sacre Coeur“ přiléhá rozsáhlá a malebná „zahrada Kinských“, a dostat se do nejvyhledávanějších pražských památek je možné během půl hodiny.

Mapa