Vltava | ID: 15763

Cena prodej
Od 7 500 000 Kč
Lokalita
Křižíkova, Praha
Dispozice
Kolaudace
Počet bytu

Popis:

Druhá etapa bytového projektu „Karlín“ je 8-podlažní budova, architektonicky se staví v podobě linie, procházející podél řeky Vltavy. V nové budově bude 168 bytů a 18 ateliérů. Je výborná pro sportovce, ale také rodiny s dětmi a domácími mazlíčky: na prvním patře bude umístěn prostor pro parkování kol, a dale bude zde prostor pro mytí kol, kočárků a zvířat.

Rezidenční komplex je nízkoenergetický (třída B). Například, to napovídá, že fasáda je dokonale zateplená, a dřevěná francouzská okna jsou s trojitým sklem.

Přímo u rezidence se nachází tramvajová zastávka „Urxova“, 5 minut chůze – metro „Křižikova“ (linka B), kterým se dostanete do centra města za pouhých 5 minut.

Na přání stavební společnosti zde nezávislá třetí strana zavedla kontrolu kvality stavby a její vliv na životní prostředí, a rezidenčnímu komplexu Karlín byl udělen certifikát BREEAM s hodnocením „Velmi dobře“.

Dům bude připraven k nastěhování v roce 2020, ale již nyní jde aktivní prodej bytů v rezidenci. Nabízíme byty s dispozicí 2+kk a 3+kk o rozloze 45-78 m2 za cenu 5.500.000 až 8.300.000 Kč.

Mapa