Vanguard | ID: 11274

Cena prodej
Od 5 900 000 Kč
Lokalita
Československého exilu 1888/4, Praha
Dispozice
Kolaudace
Počet bytu

Popis:

Společnost Home Real Estate si dovoluje prezentovat projekt Vanguard v rámci kterého nabízíme k prodeji jednotlivé byty 1+kk až 4+kk.

Vanguard Prague je projekt loftového bydlení, který nemá v České republice obdoby. Najdete tu netradiční lofty s plochou 41 m², ale i penthousy s výměrou neuvěřitelných 795 m².

Celá budova vzniká atypickou světlou výškou podlaží až 4,5 m, čímž se násobí plocha i možnosti řešení interiéru. Dalším vynikajícím benefitem budovy je autovýtah, díky čemu můžete zaparkovat auto přímo ve Vašem loftu.

Projekt nemá v celé ČR obdoby a je vynikajícím příkladem konverze v architektuře, kdy vznikají zcela nové estetické i uživatelské kvality. Bezkonkurenční je nejenom možnost vyjet ve vlastním voze speciálním výtahem až do bytu, ale i pestrost velikostí a prostorových uspořádání jednotlivých loftů. Součástí projektu je řešení nadstandardních střešních pobytových teras, bazény, spa a fitness.

V závislosti na vašem přání najdeme v projektu byty o velikosti jak 50+ m2, tak 100+ m2 a ještě navíc Townhouse i Penthouse.

Projekt Vanguard Prague je situován v lukrativní lokalitě poblíž městské části Hodkovičky.

Místo se vyznačuje optimální dostupností jak do centra, tak do klidných okrajových částí Prahy. Bezprostřední okolí nabízí i další bonusy, mezi které patří například:

Téměř přímo u Vašeho domu najdete modřanskou cyklostezku, která se pro Pražany stala jednou z nejoblíbenějších rekreačních tras. Délka celé trasy je 31 km.

V pěší dostupnosti, 15 minut, najdete golfovou oázu v Praze, i tak se říká golfovému areálu v Hodkovičkách. Jen několik minut od domu najdete nejen devítijamkové hřiště, ale také špičkové tréninkové zázemí i další zajímavé služby, které ocení každý golfista.

Vedle vašeho domu je krásná relaxační zóna „Lesy v Hodkovičkách“

Doprava: tramvajová a autobusová zastávka „U Belárie“ se nachází hned u domu.

V případě zájmu ohledně ceny a modelu jednotlivých bytu prosím se obraťte na makléře.

Mapa