Prodej dvougeneračního domu, 353 m2 – Holubice

14000000
Skupina:
Rodinný
Zařízený:
zařízeno
Lokalita:
Holubice
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
353 m2
En. náročnost b.:
A - Mimořádně úsporná
Garáž:
Ne
Parkování:
Ano
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Terasa:
Ano
Sklep:
Ano

Popis:

„Home Real Estate“ v exkluzivním zastoupení majitele si dovoluje nabídnout k podějí dvougenerační dům v obci Holubice, okres Praha-západ. Jedná se o 2 domy, první dům 6+kk je o velikosti 281 m2 a druhý 3+kk o velikosti 72 m2. Ke dvougeneračnímu domu patří pozemek celkovou velikosti 1579 m2.

Cihlový dvougenerační dům byl postavený v roce 2000. Obrovskou výhodou domů je podlahové topení, voda je z domácí vodárny(studna), která se ohřívá prostřednictvím elektrického bojleru. Měsíční náklady elektřiny na 2 domy pro rodinu činí 7.500 Kč měsíčně. Septik je součástí domů, ale v roce 2018 se počítá s napojením na kanalizaci a vodovod.

Problém čištění domu řeší centrální vysavač, což ocení každá žena v domácnosti. Zatím co milovníky sportu a zdravého odpočinku ocení luxusní bazén s protiproudem a venkovní saunu o velikosti cca. 20 m2. Další výhodou domu je zavlažovací systém pozemku. Z bezpečnostní strany objekt připojen k signalizaci.

Obec Holubice se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský asi 17 km severozápadně od centra Prahy. Žije zde přibližně 1 800 obyvatel. Nachází se zde rotunda Narození Panny Marie z konce 12. století. Nejvyšším bodem obce je vrch Erz (345 m n. m.).

Holubice je klidnou lokalitou s výbornou občanskou vybaveností a širokými možnostmi sportovního vyžití. V pěším dosahu je mateřská škola a základní škola, která je po rekonstrukci(rok 2010). Knihovnu naleznete v budově Obecního úřadu Holubice. V obci také najdete služby praktického lékaře a zubaře.

Víceúčelové hřiště bylo v obci vybudováno v roce 2012. Kulturní dům(tělocvična) nabízí možnost přihlášení na kurzy jógy, aerobiky, fotbalu, kruhového treníku. Obcí prochází žlutá turistická trasa. Lze dojít na Turské pole, na kterém se podle pověsti měla odehrávat Lucká válka. Areál krytého bazénu a sportovní haly s wellness se nachází v Kralupech nad Vltavou.

OC v Holubicích o velikosti cca. 1200 m2 bude otevřený na podzim 2018. OC je určen na pokrytí služeb a obchodu v Holubicích-Kozinci i kulturně společenských akcí, kde budou mít možnost se potkávat obyvatelé lokality a blízkého okolí.

Dopravní síť
Dejvice: 20 min (17 km)
Nebušice: 17 min (15 km)
Letiště: 15 min (15 km)

Autobusová doprava
Holubice – Bořislavka: 29 min
Holubice – Kralupy nad Vltavou: 12 min

Železnice
Po děčínské trati(Kralupy nad Vltavou) vedou linky S4 a R4 v rámci pražského systému Esko. Masarykovo nádraží je v dostupnosti cca. 25 minut.

Půdorysy domu, důležité linky s informacemi o obci a vyúčtování elektřiny rádi zašleme na Vaši emailovou adresu.

Pro více informací ohledně nemovitosti nebo domluvení prohlídky domu nás kontaktujte, rádi se Vám budeme věnovat.

Kontaktujte nas

Prodej dvougeneračního domu, 353 m2 – Holubice
Bc. Artem Melnikov

Bc. Artem Melnikov

Poradce v oblasti nemovitostí

Mapa