Prodej bytu 2+kk, 65,7m2 – Praha 8 – Libeň

Cena:
5 290 000 Kč za nemovitost
5290000
Skupina:
338
Lokalita:
Primátorská Libeň Praha
Okres:
Praha-hlavní město
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
66 m2
En. náročnost b.:
G (PENB nedodán)
Garáž:
Ano
Parkování:
Ano
Balkón:
Ano
Lodžie:
Ne
Terasa:
Ano (9 m2)
Sklep:
Ano (2 m2)
Počet podlaží:
6
Patro:
1

Popis:

Společnost «Home Real Estate» exkluzivně nabízí k prodeji bytovou jednotku 2+kk o velikosti 65,7 m2 + terasa 18,6 m2.

Byt se nachází v 1 nadzemním podlaží a disponuje parkovacím stáním a sklepem, které jsou již v ceně. Byt tvoří obývací pokoj (26,1 m2) s potřebnou komunikaci pro přípojení kuchyňské linky a vstupem do terasy (18,6 m2), předsíň (11,3 m2), koupelna (4,1 m2), toaleta (1,3 m2 ), ložnice (14,3m2)

V projektu „Bytový dům Primátorská“ je kladen důraz na funkčnost a estetiku bytových jednotek. Komfort bydlení dotvářejí velká okna až k podlaze, čímž je zajištěno maximální osvětlení vašeho bytu. Zároveň je projekt koncipován jako energeticky úsporná budova, díky čemuž budou provozní náklady spojené s bydlením v projektu velmi nízké.

„Bytový dům Primátorská“ bezprostředně navazuje na rozlehlý park „Pod Korábem“, který je zeleným srdcem lokality. Bydlení v klidu parku a zároveň v dosahu centra města je ideálním spojením aktivního životního stylu.

Pár minut chůze od vašeho nového domova se nachází obchody, úřady i městská hromadná doprava. Rodiny s dětmi ocení blízkost školy a školky, které jsou v pěší vzdálenosti.

Park „Pod Korábem“ je vyhledávaným místem pro volnočasové aktivity a v širším okolí najdete další zelené plochy jako např. „Thomayerovy sady“ a přírodní památka „Bílá skála“. V „Thomayerových sadech“ se navíc nachází sportovní areál s fotbalovým hřištěm a tenisovými kurty. V parném létě oceníte i nedaleké venkovní koupaliště „Stírka“.

Hlavní cyklotrasa vedoucí celou Prahou podél Vltavy, která je vhodná i pro kolečkové brusle, vede jen několik kroků od domu. „Do Zoo Trója“ Vám bude cesta na kole trvat jen 14 minut a naprostou většinu z délky tratě pojedete po cyklostezce.

Dopravní dostupnost: tramvajové a autobusové zastávky „U Kříže“.
Autem se do centra dostanete za 15 minut díky vyústění tunelu Blanka v Tróji.

Celková cena: 5.290.000 CZK, včetně provizí a všech poplatků.

Lze samozřejmě financovat nemovitost i hypotečním úvěrem.

Máte zájem o prohlídku projektu? Stačí vyplnit formulář níže, my Vám zatelefonujeme co nejdříve a domluvíme termín prohlídky projektu, který Vám bude vyhovovat.

Kontaktujte nas

Prodej bytu 2+kk, 65,7m2 – Praha 8 – Libeň
Ing. Sergey Yatskevich

Ing. Sergey Yatskevich

Poradce v oblasti nemovitostí

Mapa