2+kk, 48.85 m2 – U Mlýnského kanálu, Praha 8 | ID: 64803

ID:
64803
Cena:
6 435 000 Kč za nemovitost
Cena za m2:
131 730 Kč za nemovitost
Skupina:
2+kk
Zařízený:
nezařízeno
Lokalita:
U Mlýnského kanálu 687/3, Praha
Okres:
Praha 8
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
48.85 m2
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Garáž:
Ne
Parkování:
Ano
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ano (5.46 m2)
Terasa:
Ne
Sklep:
Ano
Počet podlaží:
6
Patro:
6

Popis:

Společnost „Home Real Estate“ si dovoluje nabídnout k prodeji exkluzivní byt 2+kk o rozloze 45,8 m2, v rámci nového bytového komplexu na Karlíně.

Výborná investiční příležitost. Průměrná měsíční cena pronájmu bytů 2+kk v podobných projektech je od 22.000 CZK až 26.000 CZK + poplatky.

Mám více než 45 bytů na Karlíně, pro více informací neváhejte mě kontaktovat. Nehradíte daň z nabytí nemovitosti 4%.

Užitná plocha bytu je 48,85 m2, který se skládá obývacího pokoje s kuchyňským koutem, místem pod postel, z WC s koupelnou a chodby kde velice dobře může být umístěn šatník. Mimo všeho velkým bonusem bytu je lodžie.

Bytový komplex nalézající se v samém centru hlavního města na Praze 8. Tato oblast spojující Libeň s Novým městem, ve které se snoubí centrum hlavního města Prahy s nádhernou přírodou Rohanského ostrova má určitě co nabídnout. Je samozřejmost že v sousedství naleznete stylové kavárny, různé obchody, restaurace či hospody, ale i hřiště a školy. Uvedené fotografie bytu jsou pouze ilustrační.

Karlín je pro rezidenty zajímavý i velmi dobrou dopravní dostupností, jsou tady jak autobusová zastávka „Urxova“, tak i tramvajová zastávka „Křižíkova“. Stanice metra „Křižíkova“ (B) (pouze 3 stanice na Václavské náměstí) se nachází ve 3.minutové vzdálenosti.

Novodobá podoba čtvrti je do jisté míry ovlivněna řekou Vltavou, která se zničující silou tisícileté vody vkročila na jaře roku 2002 do karlínských ulic a definitivně změnila podobu místa. Drama se už nebude opakovat, neboť Praha investovala do vybudování protipovodňových opatření.

We speak english – call us for the further info. Мы говорим по русски – позвоните нам для подробной информации.

Půdorys bytu, důležité linky s informacemi o lokalitě a informaci ohledně poplatků rád zašlu na Vaši emailovou adresu.

Kontaktujte nas

2+kk, 48.85 m2 – U Mlýnského kanálu, Praha 8
Oleg Chubko

Oleg Chubko

Poradce v oblasti nemovitostí

Mapa