2+kk, 65 m2 – náměstí Přátelství, Praha 10 | ID: 91689

ID:
91689
Cena:
5 000 000 Kč za nemovitost
Cena za m2:
76 923 Kč za nemovitost
Skupina:
2+kk
Lokalita:
náměstí Přátelství 1518 4
Okres:
Praha 10
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
65 m2
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Garáž:
Ano
Parkování:
Ano
Balkón:
Ano
Lodžie:
Ne
Terasa:
Ne
Sklep:
Ano
Počet podlaží:
9
Patro:
2

Popis:

Společnost „Home Real Estate“ nabízí v exkluzivním zastoupení majitele k prodeji atypický byt 2+kk o celkové ploše 65 m2 s balkonem, parkovacím stáním a sklepem, který se nachází ve velmi atraktivní lokalitě Praha 10 – Hostivař.

Kompletně připravený ke koupě byt se nachází ve 2. NP novostavby.

Byt je plný světla, vzdušný a prostorný.

Dispozice:

– Obytný prostor bytu představuje velký slunný pokoj s pohovkou, obývací stěnou a kuchyňským koutem.

– Kuchyň, která je zařízená všemi potřebnými elektrospotřebiči (lednice, mrazák, sklo-keramická varná deska, trouba, digestoř).

– Privátní část bytu tvoří ložnice s dvojlůžkem a šatní skříní.

– Koupelna s vanou, umývadlem a WC.

Nemovitost se nachází na náměstí Přátelství, v centru čtvrtě obytného areálu „Slunečný vršek“, Hostivaři v jihovýchodní části Prahy. V rámci bytového projektu „Slunečný vršek“ bylo postaveno vice než 1154 bytů, „Slunečný vršek“ je tak jedním z největších uzavřených obytných areálů na Praze 10 a v Praze celkově. Lze ho porovnat pouze s takovými projekty jako „Metropole Zličín“ a „Letňanské zahrady“.

Celý projekt je koncipován tak, aby obyvatelům dopřál co největší klid a pohodlí. K aktivnímu odpočinku vybízí hlavní bulvár, který protíná v podélném směru celý projekt, hlavní třída je tak prostá automobilů, a to díky podzemím garážím. Atmosféra novostaveb tak není rušena. Okolní příroda a přilehlý lesopark vybízí k rekreaci, relaxaci a sportovnímu vyžití. Přímo v areálu leží mini-golfové hřiště, hřiště na basketbal a volejbal, tenisová zeď, horolezecká stěna, u-rampa či prostor pro hru pétanque, výčet hřišť a s tím i spojené aktivity, Vás nemůžou nechat na pochybách.

Co se týče dopravní obslužnosti, lokalita se nachází v dosahu metra C či A, konkrétně se dá dostat pomocí autobusů a tramvají na stanice Opatov, Chodov nebo Skalka. Přímo u objektu se pak nachází zastávka K Obecním hájovnám. Okolí Hostivaře pak nabízí majitelům bytů i výbornou občanskou vybavenost. Samozřejmostí jsou restaurace, mateřské školy, fitness centrum, hypermarket či bazén.

 

Celková cena: 5.000.000,- Kč + provize RK.

Podmínkou je koupě parkingu a sklepu v hodnotě 400.000,- Kč.

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže. Rádi se Vám budeme věnovat!

Kontaktujte nas

2+kk, 65 m2 – náměstí Přátelství, Praha 10
Sales department #2 cz/eng/ru

Sales department #2 cz/eng/ru

Poradce v oblasti nemovitostí

Mapa