1+kk, 45 m2 – Švédská, Praha 5 | ID: 91579

ID:
91579
Cena:
13 000 Kč za měsíc
Cena za m2:
289 Kč za měsíc
Skupina:
1+kk
Zařízený:
zařízeno
Lokalita:
Švédská 1010 15
Okres:
Praha 5
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
45 m2
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Garáž:
Ne
Parkování:
Ne
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Terasa:
Ne
Sklep:
Ne
Patro:
5

Popis:

Společnost ”Home Real Estate” nabízí k pronájmu bytovou jednotku 1+kk o celkové výměře 45 m2, situovanou v rezidenci Sacre Coeur, v populární lokalitě Praha 5 – Smíchov.

Byt je situován v 5. nadzemním podlaží a skládá se z velkého pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelním stolem, koženou sedací soupravou a dvojlůžkovou posteli, koupelny, samostatného WC a předsíně.

Rezidence Sacre Coeur se nachází na Praze 5, v ulici Švédská. V roce 2012 projekt obdržel titul „Projekt roku“. V přízemí u vstupu do budovy je umístěna nonstop recepce s širokou nabídkou služeb. Prostory rezidence a okolí jsou monitorované kamerovým systémem.

Lokalita má dobrou polohu a je velmi vyhledávaná. V okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost – mateřské a základní školy, parky Sacre Coeur a Kinského zahrada, kde se zároveň nachází dětské hřiště a vyhlídková terasa, supermarket Tesco, OC Nový Smíchov a široký výběr kvalitních restaurací a kaváren.

Zároveň je tato lokalita dobře propojena městskou hromadní dopravou: v pěší dosažitelnosti autobusové zastávky Holečkova a Kobrova, v 350 metrech zastávka tramvaje Bertramka, stanice metra linky B “Anděl“ je vzdálená v 8 minutách jízdy tramvají. Dostat se do nejvyhledávanějších pražských památek je možné během půl hodiny.

Nájemné: 13.000,- Kč + poplatky za služby: 3.250,- Kč vč. vodného a stočného + elektřina se převádí na nájemce.
Vratná kauce činí: 20.000,- Kč.

Pro více informací a možnost prohlídky kontaktujte makléře nebo vyplňte formulář níže.

Kontaktujte nas

1+kk, 45 m2 – Švédská, Praha 5
Sales department #4 cz/eng/ru

Sales department #4 cz/eng/ru

Poradce v oblasti nemovitostí

Mapa