1+kk, 36 m2 – Olšanská, Praha 3 | ID: 95419

ID:
95419
Cena:
5 000 000 Kč za nemovitost
Skupina:
1+kk
Zařízený:
zařízeno
Lokalita:
Olšanská 2898 4
Okres:
Praha 3
Vlastnictví:
Osobní
Plocha užitná:
36 m2
En. náročnost b.:
B - Velmi úsporná
Garáž:
Ano
Parkování:
Ano (1 stání)
Balkón:
Ne
Lodžie:
Ne
Terasa:
Ne
Sklep:
Ano (3.1 m2)
Patro:
8

Popis:

Společnost „Home Real Estate“ v exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovoluje nabídnout k prodeji účelově založenou společnost (je plátcem DPH), vlastnící ateliér 1+kk o velikosti 36 m2, který se nachází v rezidenčním projektu „Garden Towers“ ve vyhledávané lokalitě Praha 3 – Žižkov.

Kompletně zařízený byt se nachází v 8. nadzemním podlaží novostavby s výtahem a je kompletně zařízen kvalitním nábytkem. Dispozici bytu tvoří obývací pokoj (25,3 m2) s plně vybavenou kuchyňskou linkou, předsíň (4,6 m2), koupelna s toaletou (3,7 m2) a samostatná toaleta (2,4 m2).

Součástí bytu je sklep (3,1 m2) a parkovací stání v garáži rezidence.

Bytový areál Residence Garden Towers, který se nachází v ulici Olšanská na Praze 3 – Žižkov, je nejvýznamnějším developerským projektem realizovaným v širším centru Prahy za posledních 25 let. Novostavba byla postavena v roce 2016. Žižkov díky kompletní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti patří k nejatraktivnějším lokalitám pro bydlení. Těžko si lze představit lepší lokalitu, která by umožnila rezidentům žít v centru dění a zároveň v klidu a zeleni.

Rezidence má non-stop recepci s bezpečnostním kamerovým systémem:

– Dohled nad bezpečností, pořádkem a funkčností společných prostor a okolí bytového areálu.

– Průběžná kontrola kamerového systému se záznamem a několikrát denně kontrolní obchůzka bytového domu a okolí.

– Recepční služby v českém a anglickém jazyce: přebírání poštovních zásilek a balíků, objednávání služeb, ohlášení návštěvy majitelům bytů, informační služby, obsluha parkoviště atd.

– Přivolání a zpřístupnění prostor pro správcovskou a úklidovou službu, případně bezpečnostní službu, policii, hasiče nebo záchrannou službu.

Výborná dopravní dostupnost – tramvajová zastávka „Olšanská“ (č. 9, 26, 91, 95) je v docházkové vzdálenosti, stanice metra Želivského je vzdálena pouhých 4 minuty jízdy tramvají (pouze 6 minut do centra města).

Vzhledem k lokalitě v širším centru města tento byt je také výbornou příležitostí pro investice (rezidence je vhodná pro krátkodobé pronájmy).

Celková cena: 5.000.000,- Kč

Půdorys bytu, důležité linky s informacemi o lokalitě a informaci ohledně poplatků rádi Vám zašleme na Vaši emailovou adresu.

Máte zájem o prohlídku bytu? Stačí vyplnit formulář níže, my Vám co nejdříve zatelefonujeme a domluvíme termín prohlídky bytu, který Vám bude vyhovovat. Prohlídky jsou možné i o víkendech. Rádi se Vám budeme věnovat!

Kontaktujte nas

1+kk, 36 m2 – Olšanská, Praha 3
Sales department #1 cz/eng/ru

Sales department #1 cz/eng/ru

Poradce v oblasti nemovitostí

Mapa