Trinity | ID: 11356

Cena pronájmu
Od 19 000 Kč
Cena prodej
Od 5 300 000 Kč
Lokalita
U Mlýnského kanálu 687/3, Praha
Dispozice
Kolaudace
Počet bytu
Objekt Plocha Balkon Parking Cena
1+kk, 37 m2 – U Mlýnského kanálu, Praha 8 37 м2 Ne Ne 5 250 000 Kč

Popis:

Projekt nových bytů „Rezidence Trinity“ se nachází na Rohanském nábřeží v blízkosti ulice Thámova. Karlín je dnes vyhledávanou lokalitou pro výbornou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost, a je naprosto ideální pro bydlení.

V devíti podlažích tří bytů najdete 107 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk. Sřecha bytových domů nabídne nevšední výhled na Prahu z teras, které budou součástí bytových jednotek. Developer rozdělil jednotky na byty o ploše 27 – 179 m2. Všechny byty v tomto karlínském projektu mají balkon, předzahrádku či terasu, bytové jednotky v dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk mají v ceně garážové stání.

Teplo v bytech zabezpečuje vytápění a ohřev TUV za pomoci ústředního vytápění. Jedná se o teplovodní otopnou soustavu s termostatickými hlavicemi, koupelnu vyhřívá žebříkový radiátor. Celý bytový dům využívá zdroj tepla výměníkovou stanicí, která je napojená na dálkový teplovod. Z toho důvodu je v každém bytě umístěná bytová předávací stanice. Vstupní dveře do bytů jsou plné, protipožární, bezpečnostní třídy lll. Vnitřní dveře jsou plné nebo prosklené (typ A5). Podlahu pokrývá plovoucí laminátová podlaha zn. WINEO. Na WC a v koupelnách je obklad Idole 25 x 70 cm, zn. Venus.

Další výhodou je lokalita. Je zde rozvinutá infrastruktura a výborná dopravní dostupnost. V 5 minutách chůze se nachází metro „Křižíkova“, a cesta do centra města tramvají trvá pouhých 12 minut. Karlín je známý díky velkému množství business center, kvalitních restaurací a kaváren, a v pěší vzdálenosti jsou i zelené parky „Vítkov“ a „Kaizlovy sady“. Tato lokalita je vhodná pro každého, kdo je pro aktivní sociální život, chce bydlet nedaleko centra města, a zároveň mít blízko k přírodě.

Trinity Počet volných bytu:
 Na prodej: 5
 Na pronájem: 5

Mapa