Anděl City | ID: 11187

Lokalita
Karla Engliše 3221/2, Praha
Dispozice
Kolaudace
Počet bytu

Popis:

Rezidence „Anděl City“ se skládá ze tří domů, které se nachází přímo u stanice metra „Anděl“. Každá z budov je vybavena podzemním parkovištěm a okna bytů jsou orientované na jih a východ. Jsou zde apartmány pro každého – s dispozicí 1+kk až 3+kk. A pro ty, kteří milují atmosféru luxusních vil, jsou v posledních patrech standardní a mezonetové byty s dispozicí 4+kk a prostornou terasou s výhledem na Vyšehrad a Vltavu.

Byty v rezidenci „Anděl City“ se zalíbí každému, kdo má aktivní životní postoj, má rád pohodlí a chce cítit život metropole. V pěší vzdálenosti najdete 2 nákupní centra „Zlatý Anděl“ a „Nový Smíchov“, stejně jako supermarket „Carrefour“ a 2 multikina. Navíc v této části Prahy se nachází mnoho kancelářských prostor, a to je skvělá příležitost jít do práce pěšky.

Zde si budete moci vést aktivní životní styl: v blízkosti rezidence „Anděl City“ se nachází zimní stadion „Nikolajka“ a velký sportovní areál s tenisovými kurty a krytými sportovními halami. Budete také moci vyjít na procházku do parků „Kinského zahrada“, „Na Skalce“ nebo „Petřín“.

Výborná dopravní dostupnost: pěšky se můžete dostat do tramvajové a autobusové zastávky a stanice metra „Anděl“ (linka B) a cesta do centra města zabere jen 4 minuty. A přes Strahovský tunel se rychle dostanete na jakoukoli dálnici.

Mapa