Marina Boulevard | ID: 11440

Cena prodej
Od 9 500 000 Kč
Lokalita
Voctářova, Praha
Dispozice
1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk
Kolaudace
2011
Počet bytu
380

Popis:

Komplex domů tvoří soukromý prostor, který nabízí vše pro moderní způsob života.

Nový bytový projekt „DOCK“ se nachází na rozhraní Karlínu a Libně na Praze 8. To je špičková nabídka pro ty, co chtějí bydlet ve slunném bytě poblíž vody.

V rámci projektu „Dock B“ byla v červnu zkolaudována první etapa „River Watch I“, do které se již stěhují nájemníci. Druhou etapu „River Watch II“ tvoří tři právě vznikající nízkopodlažní bytové domy s celkem 73 byty, které jsou dostupné v dispozicích od 1+kk až po luxusní penthousy. Další etapa luxusního projektu „River Watch III“ se již chystá.
Všechny bytové jednotky charakterizují velkolepé prosklené plochy, francouzská okna, expresivní vstupní haly, světelné podhledy, výběr kvalitních povrchových materiálů a luxusní vybavení interiérů reflektující individuální potřeby každého majitele. Byty zároveň disponují balkonem, terasou či předzahrádkou s jedinečným výhledem na vodní hladinu nebo zeleň.

Rezidence „DOCK“ nabízí i dostatek podzemních parkovacích stání, kolárnu a mycí box, stejně jako centrální recepci s obsluhou 24 hodin denně. Mimo jiné jednotlivé etapy projektu „DOCK“ získaly hodně ocenění v prestižních soutěžích jako jsou například „Best of reality“ nebo „CIJ Awards“.

V pěší vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost pro komfortní a pohodlný život: tramvajová a autobusová zastávky Divadlo pod Palmovkou (100 m), metro Palmovka (250 m), supermarket Billa (150 m), velký výběr restaurací a kaváren, lékárna a zelený park.

Marina Boulevard Počet volných bytu:
 Na prodej: 3

Mapa